Інструкції для студентів

Як складати тест

Вибравши тест у списку елементів курсу, і натиснувши ряд кнопок на підтвердження бажання складати тест зараз, студент бачить вікно навігації:

,

де квадратики з цифрами позначають номери тестових питань, з яких поточне (тут 4) обведено рамкою, ті, на які вже дана відповідь (1 і 2), зафарбовані сірим, решта - білим. Під час перегляду результатів, в залежності від відповідей, їх колір стає зеленим (правильні), жовтим (частково правильні) або червоним (хибні).

В деяких режимах тестування, введену відповідь треба підтверджувати натисканням кнопки Перевірка. В інших режимах такої кнопки нема. Щоб перейти до наступного питання, треба натиснути кнопку Далі, а для переходу до довільного питання треба клацнути по його квадратику. Поки час тестування не вичерпано, студент може відкрити будь-яке питання, щоб переглянути або змінити свою відповідь. Питання, до яких ще варто повернутися, студент може помітити червоною позначкою в правому верхньому куті (2 і 3) за допомогою посилання Відмітити, а прибрати її - посиланням Зняти відмітку.

Давши відповіді на усі питання, треба натиснути посилання Закінчити тестування і потім ще раз підтвердити це. Рядок з інформацією про час, що залишився до кінця тесту, червоніє по мірі Коли час тестування наближається до кінця, напис Залишилося 0:00:... відображається на фоні, що поступово червоніє. Коли час тестування вичерпано, відповіді направляються на перевірку автоматично.

Кількість інформації, яку може побачити студент по завершенні тесту, залежить від його налаштувань.